Ostatné služby
Igor Píš PRIMA
Oprava a údržba motorových vozidiel
- Obec
- Koš
- Od roku
- 1999
- IČO
- 37 013 572
Igor Píš PRIMA
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 972 41 Koš
- Na trhu od
- 1. novembra 1999
- IČO
- 37 013 572
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 95.31)
- Oprava a údržba motorových vozidiel
Podnikanie v číslach
- 26
- rokov na trhu
- 1999
- rok vzniku
- 7
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Igor Píš PRIMA
Igor Píš PRIMA – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Koš. Podniká od 1. novembra 1999.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet podnikania tvorí 7 položiek, napríklad prava motorových vozidiel, maloobchod v rozsahu voľných živností a veľkoobchod v rozsahu voľných živností.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Igor Píš PRIMA
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 37 013 572
- Dátum vzniku
- 1. novembra 1999
- Miesto podnikania
- 972 41 Koš
- Živnostenský register
- Okresný úrad Prievidza, vložka č. 307-14224
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 95.31)
- Oprava a údržba motorových vozidiel
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Igor Píš PRIMA zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.
-
Prava motorových vozidiel
-
Maloobchod v rozsahu voľných živností
-
Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
-
Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
-
Predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu
-
Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál, ak k ichpriamej konzumácii nie je k dispozícii viac ako 8 miest
Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
- Prava motorových vozidiel
- Maloobchod v rozsahu voľných živností
- Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- Sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností
- Predaj alkoholických a nealkoholických nápojov na priamu konzumáciu
- Predaj na priamu konzumáciu tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov a obvyklých príloh, ako aj bezmäsitých jedál, ak k ichpriamej konzumácii nie je k dispozícii viac ako 8 miest
- Zámočníctvo
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Igor Píš PRIMA?
Miesto podnikania je v obci 972 41 Koš.
Čím sa Igor Píš PRIMA zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prava motorových vozidiel; maloobchod v rozsahu voľných živností; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovateľská činnosť v rozsahu voľných živností.
Aké je IČO – Igor Píš PRIMA?
IČO je 37 013 572.
Odkedy podniká Igor Píš PRIMA?
Podnikanie začalo 1. novembra 1999. Na trhu pôsobí 26 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.